Masaüstü Siteye Geç

DJI Air 2S Fly More Combo Drone

DJI
Stok Var
27.250,00 TL
Havale İndirimli fiyatı 26.977,50 TL
Kategori: DJI Mavic Serisi
Marka: DJI
Stok Kodu:

DJI Air 2S Fly More Combo Drone

1 İnç CMOS Sensör
5.4K Video
MasterShots
12km 1080p İletim (8km Türkiye*)
4 Yönde Engel Algılama
31 dk uçuş süresi
ADS-B havaaracı tanıma sistemi

    

Geceyi Açın

Kararırken bile dünyanın cazibesini yakalayın. Yüksek dinamik aralık, yüksek çözünürlük ve doğru renk üretimi sayesinde, düşük ışıklı sahneler bile keskin ve canlıdır.[2]

Bir milyar renk DJI Air 2S'nin 10 bitlik Dlog-M renk profili tarafından yakalanan, kendinizi ortamınızın tüm tonlarına tamamen kaptırmanızı sağlar.

RAW kayıt aydınlatma koşulları kötü veya karmaşık olsa bile her sahnede daha fazla görsel bilgi yakalamak için 12,6 durağa kadar dinamik aralıkla fotoğrafları biçimlendirin. Bu, sonradan işlemede daha fazla esneklik sağlayarak içerik oluşturuculara istedikleri görünümü elde etmeleri için daha fazla olanak sağlar.

Akıllı HDR teknolojisi Birden fazla çekimi otomatik olarak birleştirerek, sonradan işlemeye gerek kalmadan dinamik görüntü aralığını artırır. Bu, daha derin ve daha zengin görüntüler için hem vurgularda hem de gölgelerde daha nüanslı ayrıntılar anlamına gelir.

Hyperlapse and Panorama

Çarpıcı bir hiper geçiş oluşturarak tek bir dokunuşla zamanı ve hareketi hızlandırın. Panorama ile çevrenizin daha büyük, daha ayrıntılı çekimlerini de yakalayabilirsiniz.

Yep Yeni MasterShots

QuickShots'ın bir sonraki evrimi olan MasterShots, kullanıcılara yalnızca bir dokunuşla herhangi bir konumda en iyi çekimleri sağlayan gelişmiş bir akıllı özelliktir. Basitçe konunuzu seçin ve drone, sırayla on farklı manevra gerçekleştirirken, konunuzu merkez çerçevesini tutarken ve daha sonra kısa bir sinema videosu oluştururken çekim yapacaktır.

İlgi Merkezi

FocusTrack, Spotlight 2.0, ActiveTrack 4.0 ve Point of Interest 3.0 özelliklerine sahiptir, bu da DJI Air 2S'nin konunuzu takip etmesini veya daire içine almasını kolaylaştırır.

Taşınabilirlik, güvenlik ve akıllı teknolojinin birleşimi, uçuşların keyfini çıkarmak için daha fazla, onlar için endişelenmek için daha az zaman harcayabileceğiniz anlamına gelir. DJI Air 2S'yi her uçuşta güvenle gökyüzüne çıkarın.

Çevresel Tespit

DJI Air 2S, çevresini dört yönde algılama yeteneğine sahiptir: yukarı, aşağı, ileri ve geri. Gelişmiş Pilot Yardım Sistemleri (APAS 4.0) algoritmaları daha da geliştirilerek, DJI Air 2S'nin daha karmaşık senaryolarda ve yüksek hızlarda engellerden aktif bir şekilde kaçınmasına izin verildi.

O3 Transmission

DJI Air 2S, DJI'nin en gelişmiş O3 (OcuSync 3.0) görüntü aktarım teknolojisine sahiptir ve ultra pürüzsüz, net ve güvenilir bir görüntü beslemesi sunar.

ADS-B ile daha güvenli gökyüzü

DJI Air 2S, endüstri lideri AirSense güvenlik sistemi ile ek bir hava sahası güvenliği katmanı sağlar. Bu, bölgenizdeki uçaklardan ve ADS-B sinyallerini ileten helikopterlerden Otomatik Bağımlı Gözetim-Yayın (ADS-B) uçuş konumu bilgilerini alır, bu uçakları bir harita üzerinde görüntüler ve size yardımcı olmak için DJI Fly uygulaması aracılığıyla sesli ve görsel uyarılar sağlar. dronu bu uçakların yolundan uzak tutun.

DJI Orjinal ürün güvencesiyle

Önerileriniz

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
İlk yorumu siz yapın.

Benzer Ürünler

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorunlarınız için size özel temsilci

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarla alışveriş imkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikası ile bilgileriniz güvende