Masaüstü Siteye Geç
Hakkımızda

Hakkımızda

DJI ve Birçok markanın Türkiye Distribütlügü'nü yapan Firmamız 2008 yılında kurulmuştur. Türkiye geneli 20'den fazla bayi ağı olan Erenhobi; Drone, gimbal, RC Araba, Helikopter, Havadan Görüntüleme Sistemleri, ve teknik destek hizmetini sağlamaktadır.
Alanında uzman ve teknolojiyi takip eden kadrosu ile fotoğrafçılık ve drone ile uğraşan sizlere, en iyi hizmeti vermek için daima hazırız.
web sitemiz 256 Bit güvenlik sistemiyle donatılmış olup kredi kartı bilgileriniz bir veri olarak asla tutulmaz ve başka firmalara verilmez. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin hiçbirinin üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemeyeceğinin işaretidir. 3D Secure güvenlik sistemi sayesinde internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmenize olanak tanıyan Erenhobi, her alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlayan güvenilir bir websitesidir. 3D Güvenlik sistemi ile yapacağınız alışverişlerinizde telefonunuza bankanız tarafından sadece sizin görebileceğiniz bir kod gönderilmektedir.Bu kod ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.


Tüm merak ettiğiniz soular ve teknik destek almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

500 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorunlarınız için size özel temsilci

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarla alışveriş imkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikası ile bilgileriniz güvende