Masaüstü Siteye Geç

ZENMUSE Z3 KAMERA - 4K - 7x ZOOM

DJI
Stok Yok
7.000,00 TL
Havale İndirimli fiyatı 6.930,00 TL
Kategori: Kamera
Marka: DJI
Stok Kodu: H0096

ZENMUSE Z3 KAMERA - 4K - 7x ZOOM

ZENMUSE Z3

YAKINLAŞIN, DAHA FAZLA GÖRÜN

3.5x Optik, 2x Dijital, 7x Toplam Zoom

Zenmuse Z3 Optik Zoom kamera

Zenmuse Z3 gimbal ve 4K kamera optik zoom sağlar. 3.5x optik zoom ve 2x dijital zoom ile toplamda 7x yakınlaşma imkanı bulacaksınız. 1/2.3 CMOS sensör 4K video kaydı ve 12MP fotoğraf kaydı yapabilir.Diğer DJI 3 eksenli gimbal sistemleri gibi Zenmuse Z3 kolaylıkla DJI havaaraçlarından birine takılarak canlı görüntü aktarımına başlayabilir. Görüntü aktarımı canlı ve HD kalitesindedir ve DJI Go uygulaması ile mobil cihazlardan izlenebilir.

 

*Desteklediği cihazlar; Inspire 1 serisi, Inspire 1 V2.0, Matrice 100 ve Matrice 600.

 

NOT: 7x zoom kullanılarak kaydedilen videolar titreşimli olabilir. Bunun sebebi uzayan fokal mesafedir, bu sayede görüntü yakınlaşmaktadır. Fokal mesafenin artışı stabilizasyon performanısını düşürecektir. Bu sallantı fotoğrafları etkilemeyecektir. Zoom ile yapılan çekimlerde fotoğraf tercih etmeniz önerilir.

DJI Z3 Genel Bakış

- 4K Kamera / 4K (4096x2160p) 24/25fps
- 12 Megapiksel Foto
- 3 eksenli sarsıntı önleyici gimbal
3.5x optik, 2x dijital toplam 7x dijital zoom
- Kumandadan Zoom kontrolü
- DJI Go yazılımı ile Canlı görüntü aktarımı
- Sony CMOS, 1/2.3" Sensör
- 22 - 77mm / F2.8 - F5.2 Lens
 

1/2.3"Sensör
4K/30FPS Video
12Megapiksel Foto

Z3 3.5x Optik Zoom

Daha Fazla Görmek için Yakınlaşın. 3.5x Optik Zoom.

Havadan yapılan kayıtlarda, kayıt yaptığınız objeyi yakından çekmek, ona yakınlaşmayı gerektirir. DJI Zenmuse Z3 bütünleşik havadan görüntüleme kamerası DJI'ın öncül Zenmuse X3 ve optimize fotoğraf teknolojisi kullanır. 7x yakınlaşma, 3.5x optik ve 2x dijital kayıpsız zoom ile sağlanır. Odak aralığını 23mm ile 77mm aralığında kullanabilir, endüstriyel kullanımda önemli bir avantaj sağlayabilirsiniz.

22-77mm Eşleniği

Zenmuse Z3 Zoom Kamera

Zoom Yok

7xZOOM

Zenmuse Z3 Zoom ile Foto

Maksimum Zoom

Gerçek Zamanlı Zoom'lama, 7x Toplam Yakınlaşma.

En yüksek çözünürlükte çekim yaparken, örneğin 4K video yada 12 megapiksel foto, optik zoom kullanılabilir ve yakınlaştırılmış görüntü aynı anda DJI Go uygulamasında canlı olarak görüntülenebilir. FHD 1080p çekim yapıyorsanız kayıpsız 7x zoom tam HD kalitede ekranınızda görüntülenebilir.

Geliştirilmiş YAW stabilizasyonu

Kamera ile Zoom yapıldığında en ufak sarsıntılar bile katlanarak hissedilecektir. Z3 üzerine eklenen ekstra kontrol katmanı ile yaw özel tasarlanmış reaksiyon tekerine sahip olur. Normal yaw motoru ile birlikte çalışarak çok daha rafine ve kontrollü hareketler sağlar.

DJI Z3

Yüksek Kalite Imaj

Yüksek rafine Sony 1/2.3 Sensör, DJI Inspire ve Phantom4'lerde de kullanılan, imaj kalitesinde liderdir. Yüksek kalite 12megapiksel fotoğraf kaydı yapabilir ve bu kayıtları ADOBE DNG RAW desteği ile sunarak gelişmiş edit imkanı sunar. 4K video kaydı keskin ve 30 fps'dir.

 
4K Boyutları
 
Z3 Kayıt özellikleri
Drone Zoom Kamera Uygulama alanları
 

Uygulamalar

Ticari ve Endüstriyel Dron kullanımında aktif zoom, yani havada görüntü yakınlaştırma imkanı, önemli ölçüde avantajı kullanıma sunacaktır. Birçok inceleme çalışmasında yakınlaşma ihtiyacı olmadan Zoom kullanılarak ayrıntılı görüntüleme yapılabilir. Fotoğrafçılara ise kopozisyon üzerinde daha fazla kontrol sunacaktır.

Z3 Kurulum

Hızlı Kurulum

Kolaylıkla DJI Inspire ve Matrice serisine takılarak kullanılabilir. Bağlantı sağlandıktan sonra sorunsuzca DJI Lightbridge sistemi ile bütünleşik çalışacaktır. DJI Lightbridge ve Lightbridge 2 3.5km'ye ulaşan canlı görüntü aktarım yapabilir. DJI SDK kullanımı ile endüstriyel ihtiyaçlarınıza özel kullanım ve geliştirmeler yapabilir otomasyon ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

 

DJI Inspire 1 ile uçulduğunda uçuş süresi yaklaşık 19 dakika, Matrice 100 ve çift batarya ile uçulduğunda yaklaşık 30 dakika, Matrice 600 ile kullanıldığında yaklaşık 39 dakikalara ulaşacaktır. Daha uzun uçuş süreleri ticari kullanımlarda verimliliği arttırır. Fotoğrafçılar için daha doğru ışığı bulma imkanı sağlar. Bütün uçuş süreleri şartlara bağlıdır ve değişkenlik gösterebilir.

Güçlü Uygulama Kontrolü

DJI GO uygulaması, Zenmuse Z3 kamera ve gimbal sistemiyle tümüyle entegredir. Mobil uygulama hem canlı görüntü aktarımını sağlar hemde dijital kontrol imkanı sunar. Kamera ayarlarınızı uçuş sırasında istediğiniz anda değiştirebilir, zoom yapabilir, foto veya video kaydı başlatıp durdurabilir, akıllı uçuş modlarını aktive edebilir değiştirebilirsiniz. Zoom kontrolleri aynı zamanda kumanda üzerindende ayrılmış tuşlar ile kullanılabilir.

 
Z3 Yazılım
Zenmuse Z3

Teknik Özellikleri

Önerileriniz

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
İlk yorumu siz yapın.
Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorunlarınız için size özel temsilci

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarla alışveriş imkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikası ile bilgileriniz güvende