Masaüstü Siteye Geç

Dji Ronin-SC Pro Combo

DJI
Stok Var
2.999,00 TL
Havale İndirimli fiyatı 2.969,01 TL
Marka: DJI
Stok Kodu: KNQXY456

Dji Ronin-SC Pro Combo

Ronin-SC ve Ronin-S arasındaki fark nedir?
Ronin-SC aynasız kameralar için tasarlanmıştır, Ronin-S ise DSLR'lar ve daha büyük aynasız kameralar olmak üzere, büyük ve ağır kameralar için tasarlanmış profesyonel bir gimbaldir. Ronin-S ile karşılaştırıldığında, Ronin-SC kayıt sırasında hızlı, daha hafif, taşıması daha kolay ve esnektir. Ek olarak, daha iyi performans için çeşitli yardımcı çekim işlevleri ve donanım tasarımları ile optimize edilmiştir.

Ronin-SC optimum taşıma ağırlığı nedir?
Ronin-SC, 2.0 kg veya daha az bir yük ile en iyi performansı gösterir.

RONİN-SC

Ronin SC Yeni Gimbal
Hafif tasarımı ve üstün dengeleme özelliği ile Ronin-SC, aynasız kameralar için 3 eksenli bir dengeleyicidir ve kullanıcıların kolaylıkla profesyonel görüntüler oluşturmasını sağlar.


Hafif ve Kompakt


Ronin SC Yeni Gimbal
Neredeyse her durumda film yapımcıları ve içerik yaratıcıları için fırsatlar sunan Ronin-SC, her yere gitmek için inşa edildi. Magnezyum ve alüminyum yapı, yüksek mukavemetli kompozit malzemelerle birlikte sadece 1,1 kg'da sağlam performans sağlar. Modüler, hızlı kurulum tasarımıyla Ronin-SC sınırlı alanlarda rahatça paketlenebilir ve kolaylıkla taşınabilir. Ronin SC Ebatlar Ağırlık
Gimbal Boyutları [1]: 220 x 200 x 75 mm
Ağırlık: 1.1kg
Maks. Pil ömrü: 11 saat


Büyük Uyumluluk


Ronin SC Yeni Gimbal
Ronin-SC, sıkı performans standartlarını karşılarken aynı zamanda geniş bir kamera ve lens yelpazesini de destekler. Yine yumuşak ve sinematik bir çekim elde ederken, 2,0 kg'lık bir taşıma yükünü desteklemek için titizlikle test edilmiştir. Obtüratör ve odak için sezgisel ve kullanıcı dostu kontroller çoğu kamera markası için de mevcuttur.

Kamera uyumluluk listesi (PDF)
Kamera kurulum rehberi ve stabilizasyon testi (Forum)


Dinamik Kararlılık


Ronin SC Yeni Gimbal
Aksiyon dolu sahnelerde bile, Ronin-SC mükemmel bir denge sağlıyor. Spor modu, stabilizasyonu sürdürmeye devam ederken her bir eksenin hassasiyetini arttırır, Ronin-SC'yi hızlı takiplerde, ani hareketlerde ve hatta yöndeki değişikliklerde daha etkili hale getirir.

Engelsiz Roll Ekseni

Yenilikçi bir çerçeve, kamera yükünü dönme ekseninin üzerine yükselterek kameranın dahili ekranını engellemekten kurtarır. DJI bu konsepti tanıttıktan sonra, el tipi gimbal endüstrisi boyunca benimsendi.

Engelsiz Pan Ekseni

Yenilikçi bir çerçeve, kamera yükünü dönüş ekseninin üzerine yükselterek kameranın dahili ekranını engellemekten kurtarır. Pan ekseni sürekli harekete izin verir ve kamerayı daha iddialı çekimler için serbest bırakır. Sonsuz 360 ° rulo gibi seçenekler, film yapımcılarının tamamen benzersiz çekimler yapmasını sağlar.

En Ufak Detaya Kadar

Her gerekli kontrol için düğmelere ve tetiklere kolayca erişebilirsiniz. Genişletilmiş bir batarya tutuşu uzun tutmayı daha kolay ve kaymaya karşı koruyarak gün boyunca anları yakalamanızı sağlar.


Otomatik Özellikler


Ronin SC Yeni Gimbal
Ronin-SC, hayal gücünüzü serbest bırakmak için gelişmiş yakalama özellikleri sunar.

Ronin SC Panaroma Timelapse

Panaroma

Düzgün, otomatik hareket kontrolü, eşsiz kalite ve hassasiyetle panoramalar oluşturmanıza olanak sağlar.

Timelapse

Günbatımını ve çiçek açan çiçekleri sabit bir çerçevede yakalayarak, zamanın geçişini nihai hikaye anlatım aracınız yapın.

Ronin SC Motionlapse

Motionlapse

Düzgün gimbal hareketi, timelapse'ınıza çekici bir öğe ekler.

Motion Control

İhtiyacınız olduğunda istediğiniz kareyi tam olarak tekrarlamak için bir kamera hareketi yolu oluşturun.


ActiveTrack 3.0


Ronin SC ActiveTrack 3.0
ActiveTrack teknolojisi ilk defa Ronin serisine ulaşmıştır. Kameranın üzerine monte edilen bir akıllı telefon, Ronin uygulaması ve Ronin-SC, her zaman pürüzsüz, kesin bir yalpalama hareketi elde etmek için sorunsuz bir şekilde birlikte çalışır ve vizyonunuza uyan çekimi oluşturmaya daha fazla odaklanmanızı sağlar.

Force Mobile


Ronin SC Force Mobile
Ronin-SC, Force Pro kamera hareket kontrol sisteminin uygulama tabanlı bir sürümü olan Force Mobile'ı tanıttı. Akıllı telefonunuzu yana yatırıp döndürerek kullanıcılar, içgüdüsel bir hisle akıcı, etkileyici bir çekim sunarak ultra düşük gecikmeyle gimbal'ı kontrol edebilir. [3]

Ronin App


Ronin SC App
Ronin uygulaması, Ronin-SC'yi profesyonel ve kullanımı kolay yapan daha iyi bir kullanıcı deneyimi için de geliştirilmiştir. Düzen, önceden ayarlanmış senaryolara daha hızlı erişim sağlayacak şekilde geliştirilmiştir ve ayrıca kullanıcıların el gimbalında ustalık kazanmalarına yardımcı olacak öğreticilerle birlikte bir kamera dengeleme kılavuzu da ekledik. Bu uygulama aynı zamanda, film yapımcılarını harika çekimler yapmakta serbest bırakan, donanım ayarını en aza indirir.


Güvenlik Özellikleriyle Basit Kurulum


Ronin SC Simple Setup
Her koldaki eksen kilitleri daha hızlı saklama ve bireysel eksen dengeleme sağlar. Hızlı Açma Plakası, anında yeniden montaj için mükemmel kamera konumunu ezberlemek için bir konumlandırma bloğu içerir. Gücü keserken, motorlar kademeli olarak gimbalın gücünü keserek, çekiminizin sizi nereye götürürse götürsün güvenilirlik ve hızlı kurulum sağlar.


Aksesuarların Ekosistemi


Ronin SC Accessories
Gittikçe büyüyen güçlü aksesuarların listesi Ronin-SC'yi sınırları daha da zorlama konusunda güçlendirmekte ve film yapımcılarına sonsuz hayal gücü için araçlar sunmaktadır.
* Opsiyonel aksesuarlardır, AYRICA satılır.

Ronin SC Panaroma Timelapse

Focus Motor

Kamera odağını kontrol etmek için Odak Çarkıyla çalışır.

Focus Wheel

Ayrılabilir montaj tasarımı ile hassas, yumuşak odak kontrolü sunar.

Ronin SC Motionlapse

Komuta Unitesi

Motor ayarlarını ayarlar, çalışma modlarını değiştirir ve ekran ve 5D düğmesi ile uzaktan kumanda ayarlarını seçer.

Telefon Tutucu

ActiveTrack'i kullanmak için akıllı telefonunuzu kameranın üzerine veya bir monitör görevi görmek için tutamağın kenarı boyunca monte eder. [4]

Ronin SC Motionlapse

Delikli Plaka

Ekstra aksesuarların montajı için 1/4 "-20 kılavuzlu delikler ile donatılmıştır.

BG18 Kavrama

Güvenilir bir tutuş için genişletilmiş bir tutuş ile 11 saate kadar çalışma sağlar.


1. Gimbal katlandığında ve BG18 Grip'e bağlı olmadığında.
2. Cilala monte edilen gerçek yüklere bağlı olarak, dengeleme için karşı ağırlıklar gerekebilir.
3. Force Mobile şu anda yalnızca iOS'ta kullanılabilir.
4. İzleme işlevi, yalnızca dahili Wi-Fi iletimi olan kameralar için kullanılabilir.


Ronin SC Spec
Ronin SC Spec

Önerileriniz

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
İlk yorumu siz yapın.

Benzer Ürünler

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorunlarınız için size özel temsilci

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarla alışveriş imkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikası ile bilgileriniz güvende