Masaüstü Siteye Geç

Djı Mavic 3 Fly More Combo

DJI
Stok Var
57.263,56 TL
Havale İndirimli fiyatı 56.690,93 TL
Kategori: DJI Mavic Serisi
Marka: DJI
Stok Kodu: 1qazxsw2

Djı Mavic 3 Fly More Combo

DJI Mavic 3 Fly More Combo

Her Şeyin Üstünde Görüntüleme

4/3 CMOS Hasselblad kamerayla efsanevi içerikleri yakalayın ve çok yönlü engel algılama ile sorunsuz uçuşun keyfini çıkarın. DJI Mavic 3'teki her geliştirme, hava fotoğrafçılığının ne olabileceği konusunda yeni bir ölçüt belirliyor. Mavic 3 ile uçun ve her şeyin üzerinde görüntülemeyi keşfedin. İşte karşınızda DJI Mavic 3 

Çift Kameralı 3 Eksenli Gimbal

20MP 5.1K Geniş Açı 4/3 CMOS Hasselblad

28x Hibrit Zoom ile 12 MP Telefoto

46 Dakikaya Kadar Uçuş Süresi

9,3 Mil'e Kadar İletim Menzili

360° Engelden Kaçınma Sistemi

10-Bit D-Log Renk Profili ve HNCS

1080p60 Canlı Görüntü Video Akışı

8 GB Depolama Alanı

RC-N1 OcuSync 2.0 Uzaktan Kumanda Dahil

 

En İyiyi Yakalamak için Bir Kamera

4/3 CMOS Hasselblad kamera, düşük ışıklı ortamlarda gürültüyü etkili bir şekilde bastırarak daha yüksek çözünürlük ve dinamik aralık sunar.

Daha Fazlasını Görmek İçin Uzatılmış Uçuş Süresi

46 dakikaya kadar uçuş süresi, uçuş rotalarını planlamanıza, çekimlerinizi oluşturmanıza ve hepsini kolaylıkla yakalamanıza olanak tanır.

Yükseltilmiş İletim Sistemi

Yükseltilmiş O3+ iletim sistemi, sorunsuz, istikrarlı uçuşlar için 15km * maksimum iletim aralığı ve 1080p/60fps canlı besleme sağlar.

Akıllı Güvenlikle Uçun

Çok yönlü engel algılama ile Mavic 3, her yönden engelleri algılayabilir ve güvenli bir uçuş rotası planlayabilir.

DJI Mavic 3 Fly More Combo İncelemesi ve Özellikleri 

 DJI Mavic 3 Fly More Combo ile yerdeyken daha uzun süre uçun. Kombo, ekstra piller, pervaneler, bir şarj hub'ı ve daha fazlası gibi ek aksesuarlar ekler ve bunların tümü, profesyonel kalitede hava alanında bir sıçrama olan DJI'nin amiral gemisi olan Mavic 3'ünüzle sizi mümkün olduğunca uzun süre havada tutmaya yöneliktir. görüntüleme. Drone, 3 eksenli gimbalde çift kamera kurulumu sunuyor. Efsanevi kamera üreticisi Hasselblad'dan 4/3" CMOS'lu 20MP geniş açılı kamera ve 1/2" CMOS, 4K video ve 28x hibrit zoom özellikli 12MP telefoto. Konumları keşfetmek için Keşfet Modunda telefotoyu kullanabilir veya gerçekten dinamik, sinematik sonuçlar için ikisi arasında geçiş yaparak geniş açılı Hasselblad ile birlikte kullanabilirsiniz.

 

Mavic 3'teki geniş açılı Hasselblad'ın video kalitesi 5.1K'ya kadar çözünürlük ve 120 fps'de DCI 4K sunuyor. 12,8 duraklı dinamik aralık ve f/2.8 ile f/11 arasında ayarlanabilir bir diyafram, drone'nun neredeyse her türlü aydınlatma koşuluyla başa çıkma ve düşük ışıkta daha az gürültüyle çekim yapma yeteneğini açar. Görüntü sensörü tabanlı VDAF odaklamayı ve 84° FOV'u eklediğinizde, geniş, atmosferik çekimler yapabilir veya konulara kolayca odaklanabilir ve odaklanabilirsiniz. Mavic 3'ün güçlü görüntüleme yeteneklerini tamamlamak için, doğal ve doğru renk üretimi için 10-bit D-Log Renk Profili ve Hasselblad'ın NCS'si (Doğal Renk Çözümü) kullanılır.

 

Bu olağanüstü görüntüleme yeteneklerini ve onları yakalayacak pilotları desteklemek için DJI, Mavic 3'ü her çekimden en iyi şekilde yararlanmak için teknolojilerle donattı. Birden fazla özellik, uçuş yolları oluşturmanıza, nesneleri otomatik olarak izlemenize ve bir dokunuşla karmaşık hava manevraları gerçekleştirmenize olanak tanır. Tüm bunları yaparken, çok yönlü bir engel algılama sistemi ve APAS 5.0, çarpışmasız bir uçuş sağlamak için çalışır. 46 dakikaya kadar uçuş süresi, 9,3 mile kadar iletim menzili ve katlanır bir tasarım ekleyin ve teknoloji takıntılı amatör fotoğrafçılardan profesyonel prodüksiyon evlerine kadar her şey için ideal olan güçlü bir platforma sahip olursunuz.

 

Hasselblad Doğal Renk Çözümü

Hasselblad'ın onlarca yıllık deneyiminin sonucu olan HNCS, sensörün piksel seviyesinden başlar. Her piksel, film çekerken bir görüntü işleme algoritmasından ve renk işleme modundan geçirilen RGB renk verileriyle kalibre edilir. Sonuç, renk ön ayarlarına ihtiyaç duymadan hassas ve doğal renk üretimi içeren içeriktir.

 

 

Gelişmiş RTH

En son tutku projenizi filme alırken harika bir gün ancak Mavic 3 sağ salim geri döndüğünde tamamlanmış olur. DJI'nin Gelişmiş RTH (Eve Dönüş) özelliği, bunun her uçuşta gerçekleşmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Başlangıç ​​noktasına dönüş sizin tarafınızdan veya sinyal kaybı olması durumunda tetiklenebilir. Mavic 3 dönüş yolunda, yol boyunca engellerden kaçınarak eve en uygun rotayı çizer.

 

 

Canlı görüntü

Birlikte verilen RC-N1 uzaktan kumanda ve uyumlu akıllı telefonunuzla pilotaj yaparken Mavic 3, kameranın görüntüsünü 1080p60 çözünürlüğe kadar canlı olarak size geri aktarabilir. Bu, yalnızca Full HD kalitesinde çekim prova yapmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda drone'nun daha duyarlı kontrolüne de yardımcı olur.

 

 

Aşırı Hassas Konumlandırma

Mavic 3, havadaki konumunu son derece sabit tutacak şekilde tasarlanmıştır ve temiz uzun pozlama veya hızlandırılmış çekimler yapmaya çalışan pilotlara fayda sağlar.

 

 

Ek özellikler

DJI Waypoint 3.0, ActiveTrack ve MasterShots teknolojisi

Durağan Fotoğraf Modları: Tek çekim, otomatik poz basamaklama ve zamanlı fotoğraflar (60 saniyeye kadar)

RC-N1 uzaktan kumanda dahildir (OcuSync 2.0'a kadar destekler)

OcuSync 3+ video iletimi desteği

Seviye 5 rüzgar direnci (26,8 mph'ye kadar)

8 GB dahili depolama kapasitesi

microSD kart yuvası 2 TB'a kadar kartları destekler

47 mph'ye kadar uçuş hızı

 

Dji Mavic 3 Fly More Combo

Önerileriniz

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
İlk yorumu siz yapın.

Benzer Ürünler

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorunlarınız için size özel temsilci

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarla alışveriş imkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikası ile bilgileriniz güvende