Masaüstü Siteye Geç

DJI Goggles - 24 Ay Resmi Türkiye Garantili Faturalı

DJI
Stok Yok
3.800,00 TL
Havale İndirimli fiyatı 3.762,00 TL
Marka: DJI
Stok Kodu: ACQVXZ69

DJI Goggles - 24 Ay Resmi Türkiye Garantili Faturalı

Dji GOGGLES (DJI Türkiye Yetkili Satıcısı Garantili)

DJI Goggles, DJI ürünleri ile tam entegre FPV için tasarlanmış rahat gözlüklerdir. Bir çift büyük ultra yüksek kaliteli ekran, uzun menzilli düşük gecikmeli kablosuz bağlantı, fotoğraf ve video yakalama kontrolünü doğrudan birleştirir. ActiveTrack, TapFly, Terrain Follow, Cinematic Mode ve Tripod modu gibi Akıllı Uçuş Modları ile tamamen yeni bir boyut yaratılmıştır.

 

 

DÜŞÜK GECİKMELİ AKTARIM

 

DJI Goggles, 720p / 60fps ve yakın mesafede 1080p / 30fps görüntüleme özelliği sunarken, yalnızca 110ms'lik oldukça düşük gecikme süresi ile görüntüleme özelliğine sahiptir. DJI' ın OcuSync kablosuz iletim sistemi sayesinde, Mavic Pro'ya aynı anda dört cihaz bağlanabilir. Kafa bandına yerleştirilen antenler, drone arkasında uçsanız bile güvenilir bir bağlantı sunan 360 ° kapsam sağlar. Tecrübelerini denetlerken dünyanın kuş bakışı görünümünü vererek arkadaşlarınızla sürükleyici uçuşların eğlencesini paylaşın.

 

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜK

 

Gözlüklerdeki tipik "2K" ekranlar, her göz için bir tane olmak üzere iki adet 1280x1440 bölüme ayrılır. 16: 9 görüntüsünü izlerken, bazı bölümler daha kesilir ve mevcut piksellerin sadece dörtte biri kalır. DJI Goggles'ın tipik 2K tekli ekranın iki katından fazla piksel sağlayan iki adet 1920x1080 ekranı vardır.

 

OPTIK TASARIM

DJI Goggles, her bir göze gösterilecek görüntüyü ayrıştırmak için ışınsal ayraç kullanır ve herhangi bir görüntünün çakışmasını önlemek için ise polarizasyon kullanır. Bu, göz başına orijinal Full HD 1920x1080 çözünürlük oluşturmasını sağlar. Büyük diyaframlı asferik lens ile birlikte kullanıldığında, maksimum imersiyon için göz başına 85 ° görüş alanı oluşturulur.

 

KAFA TAKİP

Kafa hareketleriniz, hem Uzaktan kumandalar da olduğu gibi hem uçuşu hem kamera eğimini kontrol eder. Tek yapmanız gereken dron’u sola veya sağa çevirmek için kafanızı sola veya sağa çevirmek ve dönüşü durdurmak için başınızı düzeltmektir. Head Tracking Gimbal modunda sadece gimbal, dron’u etkilemeksizin hareket edecektir.

 

 

 

AKILLI UÇUŞ

DJI Goggles, DJI'nın yeni Akıllı Uçuş Modu: Sabit Kanat Modu ile mükemmel çifti oluşturur. Bu modda, uçak sola veya sağa dönmez; bunun yerine yeterince ileri giderken Gerçekçi uçuş simülasyonu için dönme hareketi yapar. Kafa Takip Modu ile birlikte, başınızı kullanarak Mavic Pro'yu tamamen yepyeni bir uçuş deneyimi için kontrol edebilirsiniz. Sabit Kanat Modunda bir AR yörünge tahmini özelliği, karmaşık ortamlarda bu modu daha güvenli bir hale getirir. Diğer Akıllı Uçuş Modları Terrain Follow, ActiveTrack, TapFly, Cinematic Mode ve Tripod Mode'ları içerir.

 

KONFORLU VE ESNEK

Benzersiz sağlam bir kafa bandı tasarımı, DJI Gözlüklerin ağırlığını başın etrafında dengeli bir şekilde dengeler ve dengeler, yüzdeki baskıyı en aza indirir ve saatlerce giymek için rahat tutar. Gözlük takan insanlar rahatlıkla giyebilirler. DJI Goggles'ın ekran kısmı, gerçek dünyayı anlamak için çevrilebilir veya kolay bir şekilde saklama ve taşınabilirlik için tamamen ayrılabilir.

 

 

MICRO USB GİRİŞİ

İzleme işlevlerine ve kafa takibine erişmek için USB bağlantı noktasını kullanarak uyumlu Phantom 4 serisini ve Inspire 2'yi bağlayın. Ayrıca yazılım güncellemeleri için de kullanılır.

 

Micro SD KART

Dronelardan, yedekleme yapmak için gözlüğün dahili SD kartına dosya yükleyin veya yakaladığınız video dosyalarını görüntüleyin.

 

HDMI GİRİŞİ

Film izlemek veya oyun oynamak için bir Phantom 4 serisi veya Inspire drone kamera yayınlarını izleyin veya bir video cihazını takın.

 

AUDIO

Kulaklıkları kulaklık jakına takın veya HDMI kablosu ile oynatılan videolarda ses dinlemek için yerleşik hoparlörleri kullanın.

 

 

 

Kutu İçeriği

DJI Goggles ×1

Kafa Bandı ×1

HDMI Kablo ×1

Micro USB Kablo ×1

Kablo Tutucu ×1

Şarj Cihazı ×1

Temizleme Bezi ×1

Garanti Belgesi x 1

Önerileriniz

Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yazın

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız.
İlk yorumu siz yapın.

Benzer Ürünler

Ücretsiz Kargo

Ücretsiz Kargo

200 TL üzeri alışverişte ücretsiz kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Tüm sorunlarınız için size özel temsilci

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarla alışveriş imkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

SSL sertifikası ile bilgileriniz güvende